İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İptal Koşulları

Cihazımın onarım işleminden; kayıt yaptırdıktan sonra vazgeçtim ne yapmalıyım?
Cihazınızı kargoya vermediyseniz ya da şubelerimizden birine bırakmadıysanız cihazınız elimize ulaşmadığı için sistem otomatik olarak kayıt esnasında vermiş olduğunuz mail adresine 2 adet hatırlatma maili atmaktadır. Son mailden sonra 1 hafta içinde cihaz elimize ulaşmamış olursa kayıt işleminiz sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. Ancak sonrasında tekrar cihazınızı göndermek istediğinizde yeni kayıt oluşturmanız gerekecektir.

Cihazımın onarım işleminden; kargoya verdikten sonra vazgeçtim ne yapmalıyım?
Cihazınızı kargoya verdikten sonra iptal ettirmek isterseniz sitemizdeki ‘ Canlı Destek ’ sayfasından bildirimde bulunmanızı ya da 0850 840 30 40 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize bilgi vermenizi rica ederiz. Ancak bu durumda tüm kargo bedelleri tarafınızdan karşılanacaktır.

Cihazımın onarım işleminden; mağazaya teslim ettikten sonra vazgeçtim ne yapmalıyım?
Cihazınızı şubelerimize teslim ettikten sonra iptal ettirmek isterseniz sitemizdeki ‘ Canlı Destek ’ sayfasından bildirimde bulunmanızı ya da 0850 840 30 40 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize bilgi vermenizi rica ederiz. Sonrasında cihazınızı teslim etmiş olduğunuz şubemizden alabilirsiniz.

  • Beylikdüzü Teknik Servis, her marka model akıllı telefonlarınızın, tablet ve giyilebilir iletişim araçlarınızla ilgili tamir ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamak amacıyla kurulmuş olan yeni markamız Techsper.com internet sitemiz üzerinden online ücretsiz arıza tespiti ve kayıt yaptırarak, IPHONE, HTC, BLACKBERRY, NOKIA, SAMSUNG, SONY, VESTEL, GENERAL MOBILE,TURKCELL,ASUS gibi markaların özel teknik servis hizmeti ile donanımsal ve programsal tamirleri işinde uzman ekibimiz tarafından gerekli müdahalelerle gerçekleştirilmektedir.
  • Daha fazla...
  • Beylikdüzü Cepmoda ve Büyükçekmece Cepmoda şubelerimizden, Techsper.com web sitemiz üzerinden online olarak, tüm akıllı telefon modellerini en geniş yelpazede bulabilir, Belkin, Cellular Line, Syrox, Spada, Spigen, Rubber, Stardust, Bumpers, Mercury, Flip cover, Kaleiding, Business case, Kobber metal, Vinleks, Dot view, Motomo, Viev Cover, Luxo, Derix gibi dünya çapındaki markaların ürünlerini, Apple, Samsung, HTC, Nokia, Blackberry, General mobile, Vestel, Turkcell marka orjinal kılıf, ekran koruyucu, şarj aleti, powerbank, batarya gibi aksesuarları temin edebilirsiniz.
  • Daha fazla...
  • Tüm marka model akıllı telefonlarınız için artık özel teknik servisiniz var. Beylikdüzü teknik servis, Büyükçekmece teknik servis olarak şubelerimizden de sizlere hizmet etmekteyiz
  • Daha fazla...
Techsper.com bir Cepmoda Ltd. Şti. Markasıdır.