Hakkımızda

Cepmoda’dan yenilikçi bir hizmet daha…

Kurumsal disiplin ve esnaf sıcaklığında bir hizmet anlayışıyla, 4 mayıs 2009 tarihinde yola çıkan Cepmoda, cep telefonu sektöründe mağazacılık hizmetleri ve yerinde servis hizmetlerinden sonra tüm akıllı telefon tamir ihtiyaçlarınızı online olarak sağlamak ve işlemlerinizi daha da kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiği techsper.com sitesini de hizmetleri arasına eklemekten büyük bir gurur duyar.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli ve güvenilir alışveriş deneyimini yaşatmak için yola çıkan Cepmoda, odak noktası olarak belirlediği cep telefonu sektöründe yenilikler yapmaya devam ediyor.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü, teknolojik, kalitesi dünya çapında sertifikalarla tescillenmiş alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile techsper.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, cep telefonu tamir ihtiyaçlarını en istenilen şekilde karşılamak ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmayı sürdürüyor.

  • Beylikdüzü Teknik Servis, her marka model akıllı telefonlarınızın, tablet ve giyilebilir iletişim araçlarınızla ilgili tamir ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamak amacıyla kurulmuş olan yeni markamız Techsper.com internet sitemiz üzerinden online ücretsiz arıza tespiti ve kayıt yaptırarak, IPHONE, HTC, BLACKBERRY, NOKIA, SAMSUNG, SONY, VESTEL, GENERAL MOBILE,TURKCELL,ASUS gibi markaların özel teknik servis hizmeti ile donanımsal ve programsal tamirleri işinde uzman ekibimiz tarafından gerekli müdahalelerle gerçekleştirilmektedir.
  • Daha fazla...
  • Beylikdüzü Cepmoda ve Büyükçekmece Cepmoda şubelerimizden, Techsper.com web sitemiz üzerinden online olarak, tüm akıllı telefon modellerini en geniş yelpazede bulabilir, Belkin, Cellular Line, Syrox, Spada, Spigen, Rubber, Stardust, Bumpers, Mercury, Flip cover, Kaleiding, Business case, Kobber metal, Vinleks, Dot view, Motomo, Viev Cover, Luxo, Derix gibi dünya çapındaki markaların ürünlerini, Apple, Samsung, HTC, Nokia, Blackberry, General mobile, Vestel, Turkcell marka orjinal kılıf, ekran koruyucu, şarj aleti, powerbank, batarya gibi aksesuarları temin edebilirsiniz.
  • Daha fazla...
  • Tüm marka model akıllı telefonlarınız için artık özel teknik servisiniz var. Beylikdüzü teknik servis, Büyükçekmece teknik servis olarak şubelerimizden de sizlere hizmet etmekteyiz
  • Daha fazla...
Techsper.com bir Cepmoda Ltd. Şti. Markasıdır.