Gizlilik

Cepmoda Ltd. Şti. tarafından sağlanan Techsper.com, Kullanıcı bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı ve diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Kullanım Şartları geçerlidir.

Cepmoda Ltd. Şti. Kullanıcılar'ına datalarını, kişisel bilgilerini kar amacıyla "satmayacağı" hususunda özellikle söz verir, Kullanıcıları'nın bilgilerini sadece aşağıda belirtilen şekilde ve amaçlar için kullanacağını ve iznine-kanunlara aykırı kullanmayacağını taahhüt eder.

Ayrıca Kullanıcılarının; yaş, cinsiyet, medeni durum, yaşadıkları bölge, eğitim düzeyi, ilgi alanları, alışveriş alışkanlıkları, cep telefonu numaraları, mail adresleri ve konum verileri de dahil kişisel olan-olmayan mevcut ve sonradan oluşacak bilgileri, kişisel verilerin korunması hakkında mevzuat ile elektronik haberleşme-ticaret mevzuatına uygun biçimde Haberleşme servis sağlayıcılarına kaydedilebilir, gerek kendilerinin, gerek üçüncü kişi kurumların avantajları ve teklifleri ile ilgili her türlü mecrada reklam, tanıtım ve kampanya duyuruları gönderilebilir, bu amaçlar ile her türlü elektronik iletişim yapılabilir.

Techsper.com Kullanıcılar’ı belirtilen amaçlar ve kapsam dahilinde yapılacak bu işlem, işlenme ve iletişimlere muvafakat etmiş ve izin vermiş olurlar.

Ancak;

Techsper.com Kullanıcı Sözleşmesi'nin uygulanması, bu suretle Kullanıcıların Techsper.com internet sitesine ait tüm Mobil Uygulamalarının özelliklerinden, servislerinden, kampanyalar ve benzerlerinden yararlanabilmeleri ve böylece Techsper.com sitesini kullanabilmeleri için gereken haller dışında, Kullanıcı bilgi-verileri, üçüncü kişiler ile Kullanıcının somut olarak tanınmasını sağlayacak biçimde paylaşılmaz.

Ayrıca;

Kullanıcılar isterlerse ve ilgili cari yasalar gerektirdiği sürece-ölçüde kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler, aktarıldığı kişiler, eksik veya yanlış olması halinde düzeltilmesi, düzeltilen bilgilerin (varsa) ilgili üçüncü kişilere bildirilmesi, verilerin silinmesi veya yok edilmesi, otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile kendileri aleyhine bir sonucun ortaya çıkması, verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğrama halinde giderilmesi gibi konularda Cepmoda Ltd. Şti.’ne her zaman başvurabilirler.

Bilgi güvenliği, gizlilik, kişisel verilerin kullanımı-işlenmesi ve iletişimler ile ilgili tüm hususlar burada ve Kullanıcı Sözleşmesi'nde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Cepmoda Ltd.Şti. bu konularda gerekli görebileceği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar, bunlar duyurulduğu andan itibaren geçerli olur, Kullanıcılar revize edilmiş hususları kabul etmiş sayılırlar.

Techsper.com ile ilgili bilgi almak istediğiniz diğer konular için geçerli olduğu gibi bu hususlarda da Cepmoda Ltd. Şti.'ne danışabilirsiniz. Bu hususlardaki başvuru ve talepleriniz yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut gerekçesi tarafınıza açıklanarak kabul edilmeyebilecektir.

Olası uyuşmazlıkların çözümü için öncelikle Cepmoda Ltd. Şti. (Adres: Dizdariye mah. Gürpınar yolu caddesi no:5 Kaya Millenium İş Merkezi Büyükçekmece/İstanbul, Tel: 0 850 840 30 40 veya E-posta: info@cepmoda.com.tr) ile temas kurmanızı rica ederiz, mümkün olmadığı hallerde kanunen görevli-yetkili tüm Mahkeme ve mercilere (mahiyetine ve kanuni tutarlarına göre yaşadığınız yerdeki Tüketici Mahkemeleri ve Hakem Heyetleri dahil) başvurabilirsiniz.

  • Beylikdüzü Teknik Servis, her marka model akıllı telefonlarınızın, tablet ve giyilebilir iletişim araçlarınızla ilgili tamir ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamak amacıyla kurulmuş olan yeni markamız Techsper.com internet sitemiz üzerinden online ücretsiz arıza tespiti ve kayıt yaptırarak, IPHONE, HTC, BLACKBERRY, NOKIA, SAMSUNG, SONY, VESTEL, GENERAL MOBILE,TURKCELL,ASUS gibi markaların özel teknik servis hizmeti ile donanımsal ve programsal tamirleri işinde uzman ekibimiz tarafından gerekli müdahalelerle gerçekleştirilmektedir.
  • Daha fazla...
  • Beylikdüzü Cepmoda ve Büyükçekmece Cepmoda şubelerimizden, Techsper.com web sitemiz üzerinden online olarak, tüm akıllı telefon modellerini en geniş yelpazede bulabilir, Belkin, Cellular Line, Syrox, Spada, Spigen, Rubber, Stardust, Bumpers, Mercury, Flip cover, Kaleiding, Business case, Kobber metal, Vinleks, Dot view, Motomo, Viev Cover, Luxo, Derix gibi dünya çapındaki markaların ürünlerini, Apple, Samsung, HTC, Nokia, Blackberry, General mobile, Vestel, Turkcell marka orjinal kılıf, ekran koruyucu, şarj aleti, powerbank, batarya gibi aksesuarları temin edebilirsiniz.
  • Daha fazla...
  • Tüm marka model akıllı telefonlarınız için artık özel teknik servisiniz var. Beylikdüzü teknik servis, Büyükçekmece teknik servis olarak şubelerimizden de sizlere hizmet etmekteyiz
  • Daha fazla...
Techsper.com bir Cepmoda Ltd. Şti. Markasıdır.